Úvod » Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Orint | 09.06.2014 20:52
Dám sem tel.číslo, on vás navede. 608377912. A pozor, jak se dívám na to tel.číslo, tak jsem vás uvedl v omyl, je to Rožmitál, né Příbram. Omlouvám se a sypu si popel na hlavu. Asi je to tím horkem a jdu si dát
Osobní profil wasp1974 | 09.06.2014 20:34
orinte,máš adresu tý Příbrami
Osobní profil michal121 (neregistrovaný) | 09.06.2014 20:29
Pro Orint: Mohl bys napsat adresu na ten vrakáč? To se bude hodit vždycky, díky.
Osobní profil Orint | 09.06.2014 20:25
caby to je daleko,v Příbrami je kluk a má užasnej vrakáč na ital.auta. Tam přijedeš a nevíš že jsi na vrakovišti. Bydlí tam. Vše seřazeno v hale. Krásnej objekt u lesa, urpavené okolí, dílnu a hlavně klídek. Proč to píšu, myslel jsem na to sedadlo.
Osobní profil wasp1974 | 09.06.2014 19:46
Osobní profil caby (neregistrovaný) | 09.06.2014 9:24
Hoši nevite jestli by slo na original radio napojit aux?? mam radio na cd ale bez mp3...
Osobní profil caby (neregistrovaný) | 09.06.2014 9:10
Orint: frenštát pod Radhoštěm
Osobní profil Orint | 07.06.2014 20:15
No vidíš jakej jsi kádr. Neměli bychom se stydět položit sem otázku. Jistě se mnozí podělí o radu nebo zkušenosti. A žádnej z nás učenej z nebe nespad. Tak mnoho zdaru všem.
Osobní profil marea | 07.06.2014 19:47
Ještě ohledně Kennyho.Byl jsem v klubu Fiat Bravo dost dlouho jelikož jsem vlastnil Bravo.Nikdy jsem se tam nesetkal s názory výše zmiňované osoby.Tam když byl problém tak mnoho lidí poradilo každý dle svých možností .Docela mě překvapila odpověd zde. Ale jsou zde členové kteří poradí a na těch tento klub stojí a rozvíjí se dál. Tímto děkuji a jsem rád že se rady poskytly.
Osobní profil marea | 07.06.2014 19:36
světlomety jsou Magneto Marelli
Osobní profil marea | 07.06.2014 19:35
Zpráva pro Kennyho světla jsem si vyměnil sám.
Osobní profil marea | 07.06.2014 15:44
Děkuji všem za rady a i Kennymu.Jsou kladné a i Kennovské odpovědi.Slušně jsem se zeptal a jsou i lidi kteří slušně odpověděli.Ještě jednou díky.
Osobní profil Orint | 07.06.2014 13:09
Michale121 mluvíš mi z duše. Co se týče žárovek na stilu už jsem rezignoval na výměnu z motoru. Pravá strana ještě, u stil co mají malou nádržku osřikovačů si pomohu vyšroubováním matky držáku nádobky a vykloním. Získám tím trochu více místa pro manipulaci. Na levé straně sundavám plastové nadkolí. Máte to jak na dlani, tak měním i porouchané motorky naklápění světel. Jo a Fisa68 ví očem píše, to kolikrát ukroutíš i ty šrouby co drží samotný světlomet. Jsou to speciávní štefty. Kdyby došlo k nejhoršímu, tak se dá improvizovat, české ručičky šikovný jsou.
Osobní profil fisa68 | 07.06.2014 12:00
pro mareu" Jestli jsi už měnil, nebo se pokoušel měnit na stilu žárovku v hlavním světlometu, tak jsi určitě zjistil že to není pr... Tady to hoši od Fiatu konstrukčně nejlépe nezvládli, a vzhledem k tomu, jak často ty žárovky praskají to volá po jiné alternativě svícení. Takže ta rada. Nejlépe je sundat celý nárazník a pak už je to pohodovka. Ale sundat nárazník, pokud nebyl v nedávné době dole, je taky dobrodružství.A ještě k těm novým světlům:nebudou -li originální, nebo alespoň od BOSCHe, tak věř, že nemusí vůbec pasovat na šrouby a že budeš dost alternovat.(vlastni zkušenost). Zdravím a mnoho KM se Stilem bez velkých nákladů.
Osobní profil michal121 (neregistrovaný) | 07.06.2014 10:51
Kenny: ne každý z nás je automechanik jako ty a ne každý z nás je manuálně zručný jako ty a ne každý má peníze, aby se vším jel do servisu. Místo rady od tebe přišlo akorát zesměšnění. Suverény jako jsi ty, s chutí posílám někam. Marea si psal o radu, pokud jí nejsi schopen poskytnout, tak raději nic nepiš.
Jednou budeš potřebovat radu ty z oblasti, které nerozumíš a místo ní se objeví někdo "tvého formátu". Jak se ti to bude líbit? Vlastně já zapomněl, ty jsi přesně ten typ, který všechno ví, všechno viděl, všechno zná a všude byl minimálně dvakrát. Ty radu nikdy potřebovat nebudeš.
Sorry, omlouvám se všem, ale tento přístup se mi hnusí.
P.S. Tohle je diskuze, kde mají lidi zkušenější předávat zkušenosti těm nezkušeným a ne je zesměšnovat. Máme si pomáhat a ne naopak.
Ještě jednou se omlouvám.
Osobní profil kenny | 07.06.2014 10:01
jestli na tohle potřebuješ radu,tak raději nic nedělej!!!
Osobní profil marea | 07.06.2014 7:50
zdravím.Nemáte někdo zkušenosti s výměnou hlavních světlometů na Stilu.Děkuji předem za radu.
Osobní profil Orint | 06.06.2014 19:59
EGR.Za prvé, je to snížení teploty spalování a tím i sníž ení výkonu motoru.

Za druhé, tím že jsou do sání přimíchávány horké výfukové plyny roste teplota nasávané směsy, a zároveň klesá objem, který je možno nasát do válce.

Za třetí, celý sací systém je postupně zanášen nečistotami z výfuku a tím se snižuje opět výkon motoru. Váha vzduchu pokud je zanešena nečistotou a po el. stránce v pořádku nenapíše chybu, ale hodnoty jsou chybné.Kalgane, nechci se s tebou přít, ale at to naregistrovaný zkusí a pak nám to sem jiste napíše co to bylo. To že napíšeš, problém bude někde jinde, to není rada. Měj se.
Osobní profil kalgan | 06.06.2014 19:05
EGR není žádná brzda motoru a s výkonem nemá nic společného. Váha vzduchu oproti škodovce napíše chybu. Problém je asi někde jinde. Odpověd pro neregistrovaného.
Osobní profil Orint | 06.06.2014 18:14
Tak to je asi to špatné, já tam nic takového nemám a to jsem to celé prosahal. Ty jsi odkud?

Crashtest Fiat Stilo 2005 dTest
Crashtest Fiat Stilo 2005 najdete zde: https://www.dtest.cz/crashtest/detail-old/

Jaký typ karosérie stila máte?

3.dv.hatchback
13 (25,0%)